19. kolo: Klánovice - Řepy 3:3 (3:1)

12.05.2012 14:09

Góly: 2x Šmákal, Svoboda

Další domácí zápas jsme odehráli za deště proti týmu, který na jaře ještě ani jednou neprohrál. My jsme naopak chtěli napravit poslední domácí zaváhání díky kteréme jsme spadli na 2. místo tabulky. Ještě před výkopem jsme předali Sebastianovi diplom za jeho gól z posledního zápasu, který byl zároveň stým gólem mladších žáků v soutěži. Zápas jsme začala velmi aktivně a měli jsme několik slibných šancí, které jsme bohužel nedokázali proměnit.

První gól zápasu jsme tak vstřelili v 7. minutě, kdy se Šmaky dostal sám před brankáře a po hezké kličce pohodlně zavěsil - 1:0. Další gól pak ve 13. minutě vstřelil Svoby po úniku Šmakyho a jeho perfektní přihrávce. V té době jsme hráli opravdu výborně, skvěle nám jezdila záloha - hlavně Tonda a Michal. Ve 29. minutě až příliš jednoduše prohrál souboj ve středu hřiště Kristián a soupeř po rychlém protiútoku snížil. Naštěstí jsme ještě před koncem půle opět skórovali, tentokrát Svoby prostrčil naopak Šmakymu a šli jsme do šaten za stavu 3:1.

V kabině vypadalo vše dobře, domluvili jsme se, že budeme pokračovat v kombinační hře po zemi a přidáme nějaké další góly. Bohužel na hřišti jsme odehráli naprosto příšerný poločas a soupeč nemilosrdně trestal. Nejprve po špatné přihráce Tondy došlo k rychlému útoku, který Honza Kučera zastavil faulem a kopala se penalta - 3:2. V 19. minutě pak Goran nepokryl útočníka soupeře a jeho centr zapadl přímo do šibenice 3:3. Do velké šance jsme se už nedostali, naopak nám dnes neuvěřitelně hořela obrana a mohli jsme i prohrát. Kaňkou pak byly ještě 2 žluté karty, Šmaky za zakopnutí balónu a David za faul zezadu.

Podruhé za sebou jsme tak doma ztratili body, mrzí nás, že kromě kapitána Michala Famfulíka jsme se málo porvali o výhru, která nás mohla opět katapultovat na první místo. Čeká nás zevrubný rozbor na úterním tréninku...

A vše nejlepší Michalovi k narozeninám, který celý tým pohostil megadortem.