19. kolo: Klánovice - Slavia dívky 14:1

27.05.2012 11:43

Góly: Houžvička 8, Liška 2, Beránek 2, Nejedlý Jakub 1, Kostan 1

Tentokrát nás čekal souboj na domácí půdě s družstvem dívek s SK Slavia Praha. V první třetině kluci ukázali několik parádních akcí, ale gólových šancí měli více, než kolik gólů vstřelili. Druhá třetina se klukům nevydařila – svoji hru doslova přizpůsobili slečnám a místy to vypadalo jako na chlapecké  módní přehlídce:-) . Holky měly také spoustu pěkných akcí, zejména výkon brankářky všechny nadchnul. Třetí třetina se srovnala a výkon našich hráčů se vrátil do úvodní bojovnosti a tak výsledek 14:1 pro kluky byl konečnou odměnou. Gólově se nejvíce prosadil pověstný Houžvička- 8 gólů, dále pak Beránek 2 góly , Liška také 2 góly a po jednom gólu vsítili Nejedlý Jakub a Kostan. Sportu zdar a fotbalu zvlášt!!! A.N