2. kolo: Braník B - Klánovice 6:1 (3:1)

16.09.2012 18:55

Gól: Rut

Do druhého zápasu jsme vstoupili citelně oslabeni o pětici hráčů: z ročníku 1998 nám chyběl zraněný Kouřa a pak kluci z děcáku - Pepa Bílý a Martin Němec. Z ročníku 1999 potom brankář Kuba Radina, který onemocněl a Honza Kučera, který je mimo hru kvůli zranění.

Výšková převaha, fyzická i fotbalová vyspělost tak byla po většinu zápasu jasně na straně Braníku. Po několika šancích soupeře přišla v 8. minutě jedna pozitivní záležitost pro nás: po rohu Šmakyho a zahraném signálu se krásně trefil Kristián Rut. To, co jsme nacvičovali na úterním a čtvrtečním tréninku, tak přineslo ovoce. Bohužel soupeř hned z protiútoku vyrovnal na 1:1. Do poločasu jsme dostali ještě další 2 branky a poločasové skóre tak bylo 1:3.

Druhá půle byla podobná jako ta první, soupeř po celou dobu okupoval naši branku a dal další 3 góly. Kromě toho nás ještě zachránilo břevno a tyč, my jsme se již do žádné pořádné šance nedostali.

Klukům nelze vytknout bojovnost, ale fotbalově a fyzicky jsme na soupeře dnes rozhodně neměli. Musíme zvednout hlavy a jít dál za svým cílem - získávat zkušenosti a v příštím roce se stejným kádrem opět pravidelně vyhrávat. S obavami pak vyhlížíme k sobotnímu domácímu zápasu, chybět bude ještě další trojice až čtveřice hráčů...