2. kolo: Klánovice - Aritma 2:7 (2:3)

11.09.2010 12:29

Góly: Svoboda, Hruška

Druhý zápas jsme odehráli v pátek proti Aritmě. Kromě dlouhodobě chybějících Ondry a Vojty nedorazila bez omluvy taky Míša a tak jsme opět museli improvizovat. Do branky se tentokrát postavil Filip Hruška. V 5. minutě nám utekl hráč a otevřel skóre. Hned po rozehrávce přešel Kuba Svoboda krásně přes tři hráče a střelou k tyči vyrovnal na 1:1. V 7. minutě jsme zahrávali přímý kop a Filip Hruška trefil břevno soupeřovi branky.

V 10. minutě nás soupeř potrestal za nedůslednost při rohu a zvýšil na 2:1. Ve stejné situaci jsme o dvě minuty později dobře zahráli roh nakrátko, Pavel Půte přiklepl Kubovi a ten bohužel netrefil branku (kluky ale chválíme za dobře provedený signál). V 17. minutě nás soupeř opět přečíslil a zvýšil na 1:3. Ve 20. minutě jsme po faulu na Kubu kopali penaltu a Filip jí tentokrát proměnil a stanovil poločasový výsledek na 2:3.

Druhá půle už se nám tolik nepovedla a soupeř ve 29. minutě opět po rohu zvýšil na 2:4 a v 31. minutě po nedůslednosti v obraně na 2:5. Potom jsme se do šance opět dostali i my a Sebastian Petrovka střílel nebezpečně na branku Aritmy. Ve 35. minutě to bylo 2:6 a konečné skóre uzavřel soupeř ve 37. minutě na 2:7.

I přes prohru jsme zaznamenali lepší výkon než minule, konečně jsme dali gól a proti silnějšímu soupeři (všichni ročník 2000) jsme odehráli docela dobrý zápas. Jen se ukazuje, jak moc nám chybí zranění hráči...