2. kolo: Klánovice B - Štěrboholy C 3:6 (1:4)

12.09.2011 08:24

Góly: Marek Fuchs, Martin Žatečka, Jakub Kolátor

Po propršeném pracovním týdnu jsme se sešli za slunného sobotního odpoledne na klánovickém hřišti s vírou, že v prvním domácím zápase ukážeme našim fanouškům pohlednou hru a hodně gólů. Naše sestava vypadala takto: Korvas – Třešňák, J. Kolátor, J. Prošek, V. Prošek (střídal T. Žatečka) – Svoboda (Michal Fuchs), M. Lorenc, Marek Fuchs, T. Lorenc, Záruba (M. Žatečka) – L. Kolátor.

Bohužel iniciativu již od začátku přebral soupeř, na jehož kombinace a rychlé útoky jsme zprvu nedokázali nacházet obranu. V prvním poločase tak určovali tempo hry hlavně hosté, naše hra a rozehrávání akcí působily trochu rozpačitě, ačkoliv i my se párkrát dostali k šancím, které bychom měli proměňovat. Do kabin se nakonec odcházelo za stavu 1:4 pro hostující tým. V druhém poločase soupeř trochu polevil a my tak měli možnost jít více do útoku. Opět jsme se dostávali do šancí, všichni se snažili hrát co nejlépe, ale bojem o každý míč a snahou vyrovnat se i výsledkově jsme ztratili mnoho sil. Soupeři tak stačilo jen udržovat si gólový odstup a držet nás co nejdále od brány. Zápas končil výsledkem 3:6 pro Štěrboholy a hodně gólů tedy opravdu padalo. Samozřejmě nás mrzí, že střelbu zajišťovali hlavně hosté a my se před opravdu rozlehlým kotlem našich fanoušků nedokázali prosadit výsledkově, a bohužel ani herně podle našich představ. Každopádně moc děkujeme divákům za jejich obrovskou podporu. Budeme šťastní, pokud se na nás přijdete podívat i příště a my se stále více budeme snažit proměňovat naši snahu herně i výsledkově.

0-1.wmv (1,7 MB)
0-2.wmv (2 MB)