2. kolo: Klánovice - Bohnice 9:8

16.09.2012 09:28

Góly: Mirovský 4, Nejedlý Kuba 2, Šmerda 1, Houžvička 1, Beránek 1

Na domácím hřišti nás tentokrát navštívil soupeř SK Bohnice. Na první pohled byli naši kluci o půl hlavy menší a proto úvodní gól do naší brány nebyl žádným překvapením..Překvapení ale přišlo hned v následujících chvílích. Po krásné individuální akci Mirovského jsme vyrovnali a mohlo se hrát opět z čistého talíře. Soupeři byli neodbytní a nenechali nás ani chvilku vydechnout.

Po chybě našeho gólmana Pepy jsme opět prohrávali. Druhý náš gól vsítil  bomber Houžvička po bravurní přihrávce Šmerdy a opět bylo vystaráno..Ještě jednou byla naše brána v ohrožení, ale Pepa nyní odčinil svou chybu a famózním výskokem  ohromil nejenom tribuny, ale i hráče a zachránil tak další gól. Soupeř se ale nedal a tak 1.třetina skončila 3:2 v jejich prospěch.

Druhá třetina začala nádhernou přihrávkou Šmerdy a Nejedlý Kuba vsítil do prázdné brány vyrovnávací gól. Protihráči se však také snažili a opět zvýšili skóre na 4:3. Kluci se však nechtěli vzdát a mohli jsme vidět soupeřovu bránu doslova v obléhání Mirovského, který nastřelil tyčku. Za zmínku stojí i výborná série drobných obranných zákroků hráče Beránka, který je velmi platným článkem našeho týmu. Druhá třetina tak posunula skóre na 4:3 pro soupeře.

Třetí třetina začala jednoznačně pozitivněji pro naše mužstvo. Nečekaně rychlý gól vsítil Mirovský, který prošel mezi spoluhráči doslova jako tank s motorem ferrari!!!  Hned v další minutě z krásného přímého kopu dal Beránek 1.vedoucí gól našeho týmu. A pak to lítalo na všechny strany! Tribuny, v čele s panem ředitelem, který nás navštívil, doslova šílely nadšením!!! Po přihrávce Mirovského dal gól opět Nejedlý Kuba, po něm nádherným obloučkem alá Poborský Šmerda. Mirovský přidal další parádičku a tak se bylo opravdu na co dívat.

Soupeři se také angažovali a výsledek byl těsně před koncem 8:8. Nakonec rozhodlo domácí prostředí a bouřlivá atmosféra a Mirovský dal rozhodující gól. Určitě zaslouží kluci velkou pochvalu, neboť předvedli velkou bojovnost a i když ze začátku malinko na soupeře ztráceli, dokázali svou fyzickou zdatnost a zápas dotáhli do vítězného konce.

Sportu zdar a fotbalu zvlášť!  A.N.