2. kolo: Klánovice - Horní Měcholupy 2:13

13.09.2011 20:37

Góly: Chvojka, Šmerda

2. kolo této sezóny jsme nastoupili proti týmu Horní Měcholupy B. Kluci byly v dobré fotbalové náladě natěšeni na tento zápas, ovšem do doby, než soupeř nastoupil na hřiště. Na hráčích byla vidět nervozita a respekt z protihráčů, jelikož většina soupeřů byla o hlavu větší. První třetinu měl ze hry více soupeř, který v čele se svým kapitánem, rozebral krásnými přihrávkami naší obranu a vstřelil čtyři góly. Ovšem my jsme také měli nějaké šance. Největší byla, když Tobiáš Chaloupka z přímého kopu rozezvučel břevno. Stav po první třetině: 0:4.

V druhé třetině jsme už nasadili lepší tempo, díky kterému jsme si vybojovali další gólové šance, ve kterých jsme opět doplatili na naše zakončení. Teprve až po několika pohledných přihrávkách se nám podařilo dát gól po střele Járy Chvojky. Bohužel ihned při rozehrávce kapitán druhého týmu vyslal krásnou střelu směrem pod břevno, na kterou byl náš brankář krátký a za pár minut přidali ještě další tři góly. Stav po druhé třetině: 1:8.

Ve třetí třetině, i přes vysílení z neustálých soubojů s urostlým soupeřem, jsme se dokázali dostat přes obranou hradbu, kde Patrik Šmerda z velké vzdálenosti vystřelil přesnou a prudkou střelu k tyči. Tento gól bohužel soupeře motivoval pojistit si už v tuto chvíli jasný zápas a přidal pět gólů. Z této prohry se můžeme alespoň poučit a do příštích utkání musíme zlepšit zejména přihrávky a zakončení. V tomto zápase bych chtěl pochválit především Adama Kramáře, který obětavě vychytával prudké střeli a nebýt jeho, výsledkový rozdíl mohl být ještě mnohem větší.