2. kolo: Klánovice - Hrdlořezy 23:5

10.09.2011 15:30

Góly: 11x Houžvička, 4x Liška, 3x Beránek ml., Nejedlý nejml., Ptáček, Hrbáč, Veselý, Vaněk

Zápas osmiček se tentokrát odehrál na domácím hřišti a soupeřem bylo družstvo FK Hrdlořezy. I když nás soupeř ze začátku postrašil svým názvem:-) , naši se nenechali zastrašit a hned v úvodu ukázali, kdo je na hřišti pánem. Po necelých pěti minutách hry vedli 4:0. V první třetině zápasu jsme mohli vidět spoustu krásných akcí a hoši se mnohdy vyrovnali zkušeným fotbalistům. Druhá třetina byla herně slabší, kluci zahodili spoustu jasných míčů a o třetí třetině už trenér kroutil hlavou...Nicméně výsledek 23: 5 jasně napovídá, že naši malí fotbalisté a samozřejmě i  rodiče ,byli s výhrou více než spokojeni .  Nejvíce gólů nastřílel Houžvička( 11), který tak bude určitě bojovat o „krále střelců“  . Sportu zdar!! A.N.