2. kolo: Klánovice - Újezd Praha 4 "B" 0:2 (0:2)

11.09.2010 12:42

Druhý zápas začali mladší žáci v 5. minutě střelou Matěje Šmákala. V rozmezí 10. a 12. minuty jsme vyrobili dvě hrubky a soupeř se řítil na našeho brankáře, ale Kuba Radina obě střely zlikvidoval. V 19. minutě po centru Matěje střílel z velkého vápna Pepa Bílý, ale trefil jenom brankáře. Z ojedinělé šance pak ve 26. minutě Újezd otevřel skóre a bylo to 0:1. O dvě minuty později nám rozhodčí daroval penaltu, ale Michal Famfulík napodobil Baroše a trefil se pouze do brankáře. Trest přišel okamžitě, při rychlém protiútoku nedokázal udržet hráče Honza Kučera a bylo to 0:2.

Druhá půle byla fotbalově rozháranější než půle první, na hřiště se přenesla (i díky velmi nepřesnému rozhodčímu) nervozita a viděli jsme spoustu zbytečných faulů a diskusí nad odpískanými zákroky. Velkou šanci měl 45 minutě Matěj, ale vystřelil těsně vedle. V 50. minutě neudržel nervy Patrik Royston a ohnal se po protihráči a vysloužil si žlutou kartu. Poslední šanci jsme měli v 60. minutě, ale Pepa trefil z přímého kopu pouze zeď.

Škoda, soupeř byl hratelný a minimálně na bodík to dneska bylo. Výborný výkon předvedl Kuba Radina v bráně.