2. kolo: Přední Kopanina - Klánovice 0:2 (0:1)

13.09.2010 14:48

Góly: Fuky, Dóša

Dorost strávil krásné nedělní odpoledne nedaleko od domova a sice na hřišti Přední Kopaniny. Fakt nechápu, kdo ty skupiny dělá. Nechci si moc stěžovat, ale situace dorostu je moc vážná. Švarcík z ničeho nic skončí, protože ho fotbal už nenaplňuje, Lorenc zraněný, Úťa má jiný sport, dva starší žáci, kteří byli pozváni onemocněli a najednou nás bylo jen 11.

Takže to,že jsme vyhráli 2:0 považuji za skvělý úspěch. Vítězství to bylo krutě vydřené a někteří hráči si sáhli na dno svých fyzických sil. No, u někoho to dno není tak hluboko! Kopanina nás zaskočila svým pohybem a my se nemohli dostat do hry. Chybělo nám podržet balon v útoku a uklidnit hru.

Naštěstí jsme před půlí vstřelili gól a hádejte kdo ho dal? Mára Fuky! Minule jsem zmińoval, že to tam někomu nepadá, ale šance, že máme.Teď se k nám otočilo to štěstíčko. Druhou půli jsme zodpovědně ubránili a v samém konci zápasu naše body pojistil hezkou střelou levačkou Dóša Nejedlý. Kluci si za bojovnost zasloužili vyhrát. Velmi dobře hráli oba střední obránci, Fuky a podržel nás gólman. Pochvala však patří naprosto všem.