20. kolo: King - Klánovice 2:5 (1:0)

23.05.2011 12:44

Góly: 5x Houžvička

Předposlední zápas MINI 8 nezačal zrovna slavně.. Naši hráči šli do zápasu s tím, že soupeř je poslední v tabulce a že to bude hračka... O to více byli překvapeni (a nejenom oni:-)), když soupeř střelil po zhruba 10 minutách hry góla. I když po té se hráči trochu probudili a soupeře prakticky nepustili přes půlku, po první půli odcházeli do šatny se svěšenou hlavou.

Trenér má zřejmě velké slovo a druhá půle už probíhala téměř stále v naší režii. Kluci předváděli mnohdy nádherné akce, které tentokrát výhradně vždy zakončil vynikající útočník Houžvička. Škoda, že si kluci těsně před koncem nechali trefit gól, ale vítězství Klánovic 5:2 bylo tentokrát poctivě vybojované (a to ještě půlka mužstva ráno odběhala 1 800 metrů na Běhu naděje...psssst..to nesmí tréňa vědět...:-)) Sportu zdar!