20. kolo: Klánovice - Královice 5:0 (2:0)

21.05.2010 15:43

Ve dvacátém kole jsme se utkali s družstvem Královic. Po prohře v minulém zápase jsme zamíchali sestavou, na stopera se premiérově postavil Jakub Svoboda, na levé obraně začal Matěj Šmákal a do zálohy se po dobrém výkonu v minulém zápase posunul k Martinovi Horákovi Ondra Tuček, který si svými výkony a přístupem k tréninku vysloužil kapitánskou pásku.

Začátek se nám moc nepovedl, neštěstí soupeř žádnou naší chybu v obraně nepotrestal a tak mohl ve 20. minutě po úniku Kristiána Ruta doklepávat Michal Famfulík na 1:0. Druhý gól přidal stejný hráč o chvilku později, když střela Martina Horáka vypadla brankáři z ruky a tak nebyl probém dorazit. Výkon v první půli byl opět takový nemastný neslaný a tak jsme o půli kluky pořádně vyburcovali.

Druhá půla začala gólem Kristiána Ruta, kterému Michal Famfulík vrátil gólovou přihrávku a vedli jsme 3:0. O tři minuty později přišel nejhezčí moment celého zápasu, Kristián utekl a nádherně si připravil lob ala Karel Poborský a vedli jsme 4:0. Hattrick dovršil Kristián o další 3 minuty později a uzavřel tak na konečných 5:0. Tři góly za 6 minut - paráda a za trenéry jsme moc rádi, že to tam Kristošovi konečně začalo padat...

góly: 3x Kristian Rut (28., 31., 34.), 2x Michal Famfulík (20., 23.)