20. kolo: Klánovice - Střešovice 0:2 (0:1)

16.05.2012 10:32

Utkání s velmi kvalitním soupeřem, které rozhodla efektivita v proměňování šancí. Hře soupeře rozhodně neodpovídá jeho postavení v tabulce. I přesto, že soupeř lépe kombinoval, byla hra v prvním poločase vyrovnaná. Branku jsme obdrželi minutu před koncem poločasu. Do druhého poločasu jsme šli s vírou zápas otočit a mohlo se nám to pohodlně povést. Kdybychom proměnili polovinu šancí, soupeře bychom přestříleli a o jednu či dvě branky vyhráli. Fotbal se ale nehraje na kdyby , ale na góly.. soupeř nám dal z dvou šancí ještě jeden gól a tím zápas vyhrál… Kluci bojovali a snažili se zápas zvrátit, což je jim ke cti, ale tentokrát bez šťastného konce. Do konce nám zbývají čtyři zápasy a jsme připraveni si druhé místo uhájit.