20. kolo: SK Viktoria Žižkov : FK Klánovice 8:14

04.06.2012 11:48

Tentokrát jsme si dojeli pro výhru na Vítkov, kde se naši hráči utkali s mužstvem SK Viktoria Žižkov. Hned v úvodu nás soupeř vystrašil první brankou, která padla ve druhé minutě utkání. Většinu jiných  týmů by to rozhodilo, ale u nás je tomu právě naopak. Kluci se vzpamatovali velmi rychle a z krásně kopnutého rohu vsítil náš první gól nádhernou hlavičkou hráč Jakub Nejedlý (větší hlava se mu tentokrát docela hodila:-). A pak už to šlo jedno za druhým.

První třetina dopadla celkem těsně - 3:4 pro Klánovice. Ve druhé třetině se naši ještě více probudili a góly padaly o sto šest... Ve třetí třetině byli na hřišti výraznější kluci z Klánovic. Měli spoustu pěkných akcí, které skvěle zakončili. Pochvalu od trenéra si vysloužili : Erik Hrbáč, Matěj Houžvička( střelec 4 gólů), Davídek Beránek( také 4 góly), Jakub Nejedlý ( hatrick) . Maminky to ale vidí jinak: chválí celý tým- tedy i Adama Vaňka( 1 gól), Mykolu Kostana ( 1 gól), Šimona Procházku ( 1 gól) a v neposlední řadě našeho skvělého brankáře Pepu Špitálského, který předvedl fantastické zákroky. A jak říká staré pořekadlo: „ Maminka má vždycky pravdu!!!“