20. kolo: SK Viktorie Žižkov - Klánovice 1:6 (0:2)

21.05.2012 08:24

Góly: 2x Svoboda, Famfulík, Maiello, Šmákal, Rut

20. kolo jsme odehráli ve vedru v neděli odpoledne na Vítkově. Začátek zápasu nám vyšel parádně, hned ve 2. minutě utekl Michal Famfulík a s velkým klidem zamířil k tyči - 1:0. To však bylo z naší strany do konce půle vše... Opět jsme hráli bez šťávy, každý na sebe, bez fotbalové myšlenky a na fotbal se nedalo koukat. Těsně před půli pak Michal krásně vysunul Kristoše a i ten zachoval chladnou hlavu - 2:0.

Již tradiční přestávková bouře přinesla přece jen zlepšení a tak jsme ve druhé půli sledovali i pěkné fotbalové akce. Nejprve jsme však soupeře nechali snížit po jediné chybě výborně chytajícího Kuby Radiny - 2:1.  Ve 39. minutě kopal Martin Horák roh a posadil ho přesně na hlavu Šmakymu, který se nemýlil a bylo to 3:1. Nejhezčí akce zápasu přišla tentokrát v 52. minutě, kdy nejprve Tonda přetaženým centrem našel Šmakyho, ten po zemi Svobyho a bylo to 4:1. V 55. minutě centroval Kucík a "špageta" Goran prostřelil brankáře a dal první gól v této sezóně - 5:1. Účet zápasu uzavřel v 62. minutě opět Svoby po přesné přihrávce od Šmakyho.

S druhou půlí jsme už byli spokojeni, čekají nás 2 poslední těžké zápasy a chceme udržet skvělé 2. místo:)