20. kolo: Tempo "B" - Klánovice 1:3 (0:2)

20.05.2013 08:14

Góly: 2x Němec, Bílý

Boj o třetí místo jsme odehráli za krásného počasí na hřišti Tempo "B". Po dlouhé době proti nám stál soupeř se srovnatelně starými kluky - ročníky 1999 a 2000. První půle se nám fotbalově povedla a po krásných akcích jsme vedli 2:0. Celý tým působil kompaktním dojmem a obranu velmi dobře dirigoval Kouřa, který měl od trenérů jeden velmi speciální úkol - za žádnou cenu se nezranit:)

Do druhé půle jsme vstoupili naprosto ospale a dostali jsme se pod velký tlak soupeře. V brance nás podržel Kuba a tak jsme inkasovali jen jedinkrát - po jasné penaltě se útočník Tempa nemýlil. Naštěstí však opět zaúřadovala dvojice našich "98" a po Pepově přihrávce zvýšil Martin na konečných 3:1.

Skvrnou na zápase byla červená karta útočníka Tempa, který bez míče nakopl Tondu a šel nemilosrdně ven. Viděli jsme pěkný zápas, oceňujeme i fotbalovou kvalitu našeho soupeře a je jen škoda, že konec zápasu byl zbytečně nervózní.

Máme před sebou poslední 3 zápasy - a všechny těžké. Hrajeme v Uhříněvsi, doma s Újezdem a na závěr s prvním Braníkem. Chceme vydolovat maximum bodů a uhájit skvělé 3. místo v soutěži.