21. kolo: Klánovice - Satalice 5:2 (2:1)

28.05.2010 15:42

Předposlední zápas sezóny a poslední domácí zápas jsme odehráli proti družstvu ze Satalic. Na podzim jsme v Satalicích pouze remizovali 2:2 a tak jsme věřili, že tentokrát body neztratíme a zůstaneme ve hře o bronzové medaily. Konečně jsme dokázali do zápasu vstoupit patřičně nažhaveni a hlavně jsme po celý zápas předváděli pěkný fotbalový výkon. Ve 12. minutě otevřel skóre zápasu Michal Famfulík po pěkné přihráce od Matěje Šmákala. Ve 20. minutě pak zvyšoval opět Michal na 2:0. Jedinou vážnou chybu prvního poločasu ve 23. minutě soupeř využil - po rohu jsme nedokázali odkopnout míč a soupeř snížil na 2:1.

Hned po zahájení druhé půle jsme měli dvě obrovské šance, ale nedokázali jsme soupeřova brankáře překonat a tak přišel trest - ve 31. minutě soupeř vyrovnal na 2:2. Naštěstí do kluky nepoložilo, zbytek zápasu se hrálo na jednu branku a postupně Kristián Rut a dvakrát Michal Famfulík upravili na konečných 5:2. Ohromné šance ještě zůstaly nevyužity - zejména ta Kuby Svobody či Pavla Půty v posledních minutách zápasu.
Po zápase jsme se shodli, že se jednalo asi o náš nejlepší jarní výkon a je škoda, že forma přišla až v závěru jarní části. Teď zbývá vyhrát poslední zápas příští pátek v Kolodějích a uzavřít tak výbornou fotbalovou sezónu.

góly: 4x Michal Famfulík (12., 20., 41., 49.), Kristian Rut (37.)