21. kolo: Řeporyje - Klánovice 1:9 (0:5)

21.05.2012 12:42

Branky: 4x Bílý, 2x Nejedlý, Ulrich, Parák, Chyba

Povinné vítězství. Kdyby zápas skončil 15 – 1 v náš prospěch , nikdo by se nedivil a ještě bychom měli tak 7 spálených šancíJ. I přes vysoké vítězství to byl opravdu festival v zahazování šancí, typu přestřelená branky z malého vápna či tyčka se 3 m… Soupeře jsme opravdu přehrávali, i když Řeporyje statečně bojovali. Pozitivní na celém zápasu bylo to, že se kluci do šancí dokázali dostat, bohužel krásnou kombinaci pak zdegradovali mizernou koncovkou. Zápas se hrál ve velkém horku na velmi širokém hřišti. Měli jsme jen jednoho hráče na střídání a proto to bylo pro kluky velmi fyzicky náročné. Tři body jsou doma, opět jsme udělali důležitý krok k udržení druhého místa a vyhlížíme veledůležitý zápas, kde budeme doma hostit v tabulce třetí Řepy.