22. kolo: Aritma - Klánovice 4:5 (4:3)

03.06.2012 12:31

Góly: 5x Šmákal

Poslední zápas v sezóně jsme odehráli na hřišti v té době 3. týmu soutěže - na Aritmě. Domácí zápas jsme před půlrokem prohráli 2:6 a tak jsme se těšili, jak dopadneme tentokrát. Moc jsme chtěli poslední zápas vyhrát a uzavřít tak výborné jaro a celou sezónu. Aritma proti nám nastoupila pouze s hráči ročníku 2000 a jen s jedním klukem na střídání.

Zápas jsme začali tentokrát skvěle - hned ve 2. minutě nahrál Tonda na první gól Šmakymu. V 9. minutě chybovala tentokrát naše hůře hrající obrana a soupeř vyrovnal. Ve 23. minutě Šmaky poslas náš tým znovu do vedení - 2:1, ovšem soupeř po krásné kombinaci znovu srovnal na 2:2 a ve 30. minutě dokonce zvýšil na 2:3. Ve 30. minutě opět Šmaky - tentokrát z přímáku - prostřelil zeď a srovnal na 3:3. Po fatální chybě jsme v poslední minutě znovu inkasovali a poločas skončil 3:4.

Kluci dostali o poločase opět "čočku" a výkon v 2. půli byl i na neoblíbené umělce výrazně lepší. Ve 38. minutě přesně nahrával Sebastián a Šmaky dal svůj 4. gól a vyrovnal na 4:4. Rozhodlo se v posledních 10 minutách, kluci se začali hecovat a poslední gól celé sezóny vstřelil po přesné nahrávce od Famfulajse opět Šmaky. Vyhráli jsme tak 5:4 a radujeme se z výborného 2. místa v 1. pražské třídě...