22. kolo: Klánovice - Bohnice 1:3 (1:1)

06.06.2011 16:06

Góly: Svoboda

V posledním zápase jsme moc chtěli vyhrát a zakončit tak přetěžkou sezonu, ale bohužel se to nepodařilo. Na první gól soupeře ještě odpověděl desítkový střelec Svoby a vyrovnal na poločasových 1:1. Ve druhé půli nás soupeř přehrával, po samostném úniku Svobyho nám rozhodčí upřel penaltu a z protiútoku jsme inkasovali (v té době jsem byl na cestě ke zraněnému hráči a křičel na rozhodčího ať přeruší hru, ale nebylo to nic platné...). Na 1:3 pak Bohnice zvýšili z jasné penalty. Ocenění zaslouží Tobiáš Chaloupka, který odhrál zápas s rukou v sádře a výrazně nám pomohl.

Kluky musíme za poslední zápas pochválit, soupeř byl přece jenom o něco lepší, ale aspoň bodík jsme vydolovat mohli.

Děkuji všem za celou sezonu a těm, co zůstávají v desítkách přejí dobrý los příští sezóny.