22. kolo: Koloděje - Klánovice 0:14 (0:5)

05.06.2010 15:40

Poslední zápas sezóny jsme si na nerovném a mírně podmáčeném hřišti v Kolodějích užili a výsledkem byla nejvyšší jarní výhra 14:0. Domácí tým jsme za celý zápas k ničemu nepustili a sami jsme sázeli jeden gól za druhým. Jestliže první půli ještě provázelo zbytečné sólování některých kluků, tak druhá půle byla po domluvě v šatně ukázkou skvělé spolupráce a kamarádství mezi všemi, kteří byli na hřišti.

Skvělé jaro zakončil Michal Famfulík čtyřmi góly, ve druhé půli se gólově probudil taky Kuba Svoboda a za 25 minut stačil nasázet dokonce pět gólů. Jen škoda, že bez jakékoliv omluvy nedorazili někteří nominovaní kluci, kteří tolik v sezóně neodehráli, protože jsme chtěli dnes nechat zahrát všechny - takto jsme měli jen jednoho hráče na střídání...

Výborný výkon a celkově skvělá sezóna zakončena třetím místem v soutěži - děkujeme všem fotbalistům a rodičům a radujeme se z ohromného úspěchu. A medaily pro kluky jsou již objednány!!!

góly: 5x Kuba Svoboda, 4x Michal Famfulík, 2x Matěj Šmákal, Kristian Rut, Martin Horák, David Janák