24. kolo: Klánovice - Bohemians Praha 0:6 (0:4)

13.06.2012 09:12

Poslední zápas sezony. Sice vysoká prohra, nicméně přinesla mnoho pozitiv… Chybělo nám 5 hráčů základní sestavy a proto museli naskočit 4 kluci z mladších žáků (Kuba Radina do branky a Tonda Bareš, Michal Famfulík a Kuba Svoboda do hry…). I přes oslabení se kluci rvali celý zápas. Branky jsme obdrželi po několika chybách , kdy si někteří kluci vybrali nováčkovskou daň. Vypracovali jsme si i několik brankových příležitostí, kdy jsme mohli zápas klidně zdramatizovat. Mužstvo ukázalo charakter a kluci mohli mít po zápase hrdě hlavy nahoře, nedalo se jim vůbec nic vytknout.

Skvěle zapadli i mladší žáci svou bojovností. Jediným negativem bylo jen zraněné koleno Míši Famfulíka. Zranění není naštěstí vážné a Míša bude po 3 týdnech opět kopat do balonu. Přejeme mu brzké uzdravení. Skončila tak skvělá sezona, kdy jsme obsadili druhé místo a všichni můžeme být spokojení s odvedenou prací. Všem to dává chuť do příští sezony.