3. kolo: Chodov B - Klánovice B 2:2 (1:1)

18.09.2011 19:34

Góly: Michal Lorenc, vlastní

V teplém sobotním dopoledni vyběhlo klánovické béčko na hřiště Chodova v této sestavě: Vojtěchovský – Třešňák, Kolátor, Fuchs, Malý – Čapek, T.Žatečka, T.Lorenc, M.žatečka – M.Lorenc, Katuščák.

Po dvou zápasech bez bodu se rozhodl kapitán a zároveň trenér týmu Tomáš Lorenc změnit rozestavení z 4-5-1 na klasické 4-4-2 a hned v úvodu utkání to bylo na našem týmu znát. Aktivní a celkem agresivní první půle vyzněla jednoznačně pro klánovické mužstvo. Také jsme šli zásluhou nejmladšího hráče týmu Michala Lorence do vedení. Jistě za svůj střelecký příspěvěk rád zaplatí do týmové kasy... Po vydařeném vstupu do utkání se zdálo, že ovládneme celý zápas. To by ovšem nesměl na hřišti být muž s píšťalkou. V samém závěru první půle pískl pan rozhodčí proti našemu týmu spektakulární pokutový kop. Hráč domácích svůj pokus namířil přímo do levé tyče, jenže arbitr nechal penaltu opakovat(!). Pravděpodobně kvůli předčasnému vběhnutí hráčů do šestnáctky. Do šaten se tedy šlo za stavu 1:1.

Ve druhé půli jsme přece jenom trochu polevili a inkasovali nešťastný druhý gol po chybě brankáře. V tuto chvíli stav rozhodně neodpovídal předváděné hře, protože jsme soupeře rozhodně v mnoha fázích přehrávali. Nicméně po jedné z mnoha standartních situací jsme se konečně prosadili, i když nám k tomu dopomohl soupeř nešťastnou tečí. Do konce utkání v tuto chvíli zbývalo ještě dost času a my jsme si vypracovávali jednu šanci za druhou. Bohužel naše koncovka není rozhodně ideální a na to jsme v tomto utkání doplatili. Další branka už nepadla a tak si Béčko připíše do tabulky pouze bod za remízu 2:2. Předvedený výkon je však příslibem do budoucna a nejsem sám kdo věří, že první výhra příjde co nejdříve. Poděkování také patří všem klánovickým, kteří se přijeli podívat a podporovali nás ve všech chvílích zápasu.

Tak snad příště. Fotbalu zdar!

Matěj Nejedlý