3. kolo: Dolní Počernice - Klánovice 7:2

18.09.2011 14:58

Góly: Chaloupka, Zdražil

V tomto utkání jsme udělali změnu v sestavě a to tím, že jsme do brány nasadili Járu Mlejnka, který na to že to byl jeho první zápas v roli brankaře, až na pár chyb odchytal výborně. Bohužel hned v první minutě jsme faulovali na půli a soupeř zamířil z přímého kopu přímo pod břevno, kam bohužel náš brankař nedoskočil a my jsme tím prohrávali 1:0. Tento gól ovšem naše kluky nesrazil do kolen a oni, se snahou otočit výsledek, si vytvořili několik velice pohledných akcí z přihrávek na jeden, až dva doteky. Bohužel jsme nedokázali prostřelit soupeřova brankaře, který v tomto utkání podal excelentní výkon. Po jedné z našich střel jsme se nedokázali včas vrátit na svá místa a soupeř toho využil zvýšením výsledku. Konec první třetiny: 2:0.

Do druhé třetiny jsme nastoupili s velikou dravostí a snahou nedat soupeřům čas na rozehrávku, díky čemuž naši obránci, zejména Dani a Tobiáš vyslali nespočet krásných střel z půle hřiště, které opět bohužel pouze otřásly brankovou konstrukcí, nebo skončili v náručí golmana. To se nám vymstilo, jelikož naši obránci chtěli dát gól za každou cenu a kvůli tomu se otevřela skulina ve středu hřiště a soupeř z protiútoku dal gól. Po rozehrávce jsme opět stříleli, jak jen jsme mohli, až konečně Dani vyslal prudkou střelu, kterou brankař vyrazil a Tobiáš Chaloupka z první poslal míč k pravé tyči. Stav po druhé třetině: 3:1.

Do poslední třetiny jsme chtěli nastoupit ze zajištěné obrany, která by střílela z dálky, nebo posouvala míče na útočníky, abychom nedostali další laciné góly. To se nám bohužel nepovedlo a po několika chybách v rozehrávce jsme dostali gól, po kterém následovali tři další. Ke konci utkání se nám už pouze podařilo zkorigovat utkání na konečných 7:2, kdy opět z půlící čáry vystřelil Jonáš Zdražil a brankář neměl šanci. Konečný výsledek: 7:2.

Tento výsledek v žádném případě neodpovídá předvedené hře a my jsme v klidu mohli vybojovat body. Ovšem takový je fotbal a my si musíme odnést z tohoto zápasu jenom to dobré, poučit se z chyb a nyní se už soustředit na další utkání.=