3. kolo: Háje SOS - Klánovice 5:3 (2:0)

19.09.2010 13:13

Góly: 3x Hruška

Ke třetímu zápasu jsme nastoupili v sobotu v 8,30 na hřišti Háje SOS (budíček už v 6:30 - fuj...). Až do 15. minuty byl zápas velmi vyrovnaný a hrálo se bez gólů. V 16. minutě fauloval náš malý "Řepka" Arnošt Tříska a rozhodčí nesmyslně místo přímého kopu odpískal penaltu. Tu Filip Hruška nádherně chytil, ale rozhodčí nás zařízl podruhé - pro předčasné vyběhnutí obránců (které nebylo!!!) nechal penaltu opakovat a soupeř vedl 1:0. V 19. minutě šel do brejku Kuba Svoboda s Míšou, ale nezvládli koncovku. Ve 21. minutě chybovali nejprve Dan Beránek a potom i Dany Royston a soupeř pohodlně zvýšil na 2:0. V poslední minutě první půle měl pak velkou šanci znovu Kuba s Míšou, ale gól jsme nedali...

Do druhé půle jsme do branky nasadili Dana Beránka a do zálohy šel odpočatý Filip Hruška. Bohužel jsme ve 35. minutě znovu inkasovali a bylo to 3:0. Potom se prosadil po chybě soupeře Filip Hruška a snížil na 3:1. Ve 38. jsme ale znovu chybovali, Denis nestihl odkopnout míč a lob zapadl za záda Dana a bylo to zase o 3 góly. Potom ale přišli naše chvíle, nejprve po vzorové spolupráci s Kubou utekl Filip a snížil na 4:2, následně po krásné přihrávce od Pavla Půty dovršil ve 47. minutě svůj hatrick Filip a bylo to 4:3.

V posledních minutách jsme už vyrovnat nedokázali, naopak v posledních sekundách soupeř - asi po faulu na brankáře - stanovil konečné skóre na 5:3. Kluci popadali na zem a někteří i brečeli a my trenéři nechápeme, proč musí už v tomto věku rozhodovat o vítězi namyšlený rozhodčí a ne výkon na hřišti. Na druhou stranu oceňujeme korektní výkon trenérů Hájů, ale zápasu by slušela remíze...