4. kolo: Klánovice - Lochkov 0:2 (0:1)

13.09.2011 20:35

Druhá zářijová neděle přinesla kromě parného počasí i další zápas našeho „áčka“, které stále čekalo na výhru. Po posledním utkání, kdy jsme přišli o dvougólové vedení a sami tak dali soupeřům bod za remizu 2:2, jsme tentokrát chtěli zabrat a konečně urvat vítězství nad soupeřem z Lochkova.

Od prvních minut bylo vidět, že se stejnými ambicemi přijel i soupeř, avšak do prvních větších šancí jsme se dostali my. Nejprve se ve vápně nedohodli Honzové Katuščák s Vojtíškem, čímž zazdili slibnou příležitost a o pár minut později se totéž povedlo i Petru Cónovi, který si tváří v tvář gólmanovi hostí nedokázal poradit. Hrozit začali i Lochkovští, ale neustále naráželi na výborného Vendu Červeného, který se během zápasu blýskl několika výbornými zákroky.

Pokud s něčím máme dlouhodobě problém, pak je to disciplína, což se potvrdilo ve 30. minutě, kdy byl po druhé žluté vyloučen David Filoun. Od tohoto okamžiku přebral soupeř iniciativu a ještě do poločasu stihl dát vedoucí branku.

Ve druhé půli jsme se stále nedokázali dostat do tempa, nepomohl nám ani aktivní Kuba Kolátor, a dokonce ani vyloučení hráče Lochkova. Soupeře jsme paradoxně začali přehrávat až ve chvíli, když za konflikt s protihráčem viděl červenou kartu Honza Katuščák a musel předčasně do sprch. V devíti lidech jsme si vytvořili územní převahu, častěji jsme drželi balón a snažili se i útočit, což ovšem vedlo k řadě brejků Lochkova. Ty se dlouho dařilo zastavovat buď výbornému Ráďovi Polákovi nebo již zmíněnému Vendu Červeného, přesto se však soupeř v závěru radoval ještě jednou a zápas tak skončil 0:2.