3. kolo: Klánovice - Satalice 5:2 (4:1)

25.09.2012 15:12

Branky:  3x Šmákal, Svoboda, Tumpach

Do třetího mistrovského zápasu jsme vstoupili s tím, že po dvou prohrách již musíme bodovat. Hned od začátku zápasu, bylo jasné, že je naše přání reálné. Měli jsem více ze hry a vytvářeli si mnoho brankových příležitostí. Soupeř nám vše zjednodušoval relativně statickou obranou a proto jsem se několikrát octli sami tváří v tvář brankáři. Hned po prvních 5 minutách proměnil jednu ze svých šancí Matěj Šmákal a vnesl tak klid na kopačky ostatních. Druhou branku přidal po dorážce Seba Tumpach a do poločasu přidal třetí branku po krásné individuální akci zasunutím do prázdné branky Kuba Svoboda.

Po vedení polevila samozřejmě naše pozornost v obraně a nechali jsme soupeře jednou skórovat…  Obraz hry nebyl nijak oslnivý… vše pod heslem „jeden hraje ostatní se koukají„

Druhý poločas byl herně lepší, ale přinesl méně branek. Nutno ovšem říci, že šancí jsme spálil na dva zápasy dopředu a kdybychom dali více než 10 gólů, nikdo se nemohl divit…. Trefil se pouze 2x Matěj Šmákal a dotrápili jsme se k vitězství.

Berme vše pozitivně.. první výhra je doma, historie se neptá…. Odpoutali jsem se od konce tabulky a jdeme bojovat o další body