3. kolo: Klánovice - Stodůlky 0:2 (0:2)

20.09.2010 11:29

Dorostenci hráli v sobotu doma s týmem Stodůlek. Prohrali jsme 0:2 s týmem,který byl lepší po celou dobu zápasu. Výsledné skóre mohlo být ještě nepříznivější nebýt našeho brankáře. Ve druhé půli jsme v učitých náznacích hru jakoby vyrovnávali, jenže to bylo velmi málo a ve všech případech nedotaženo do konce a tak jsme nevstřelili ani gól.

Co je však katastrofální, je přístup některých jedinců k zápasům,tréninkům a vůbec ke klubu. Vůbec si neuvědomují a neváží toho, že mohou sportovat (spousta lidí by chtěla, ale bohužel nemohou), nota bene, že mohou sportovat v nádherném areálu a za účasti dalších lidí, kterým záleží na na existenci fotbalu v Klánovicívh, v klubu se stoletou tradicí. Je mi to velmi líto, ale protože neznám důvody této nechuti, nemůžu nabídnout řešení. Pokud má někdo nějaký problém vyzývám ho k diskusi. Pojďme to řešit, je-li co!!! Není-li, pak si prosím kluci uvědomte, že jste nositeli odkazu, snahy a neskutečné práce lidí, kteří fotbal dělali dříve. Věřím Vám.