3. kolo: Střešovice - Klánovice 5:3 (1:0)

18.09.2011 11:45

Góly: 2x Svoboda, Šmákal

Ke třetímu zápasu jsme dorazili na hřiště Střešovic, které zatím ani jednou neprohrálo. Hráli jsme na neoblíbené umělce a první poločas byl spíše bojem o každý metr hřiště. Největší šanci jsme měli ve 34. minutě, kdy z přímého kopu trefil Matěj Šmákal tyčku. Bohužel o minutu později zahrával přímý kop také náš soupeř a přízemní střela skončil v bráně.

V 5. minutě druhé půle po chybě obrany zvýšil náš soupeř na 2:0. Snížili jsme po dorážce od Svobyho a bylo to 2:1. Místo vyrovnání však přišla z naší strany nejslabší pasáž zápasu, kdy soupeř během 2 minut zvýšil už na 4:1 (jeden gól byl z penalty). Snažili jsme se na nepříznivý vývoj zápasu reagovat posílením útoku Matějem, naopak do obrany se stáhl Michal Famfulík a povedlo se. Ve 24. minutě po střele z dálky od Matěje došlo ke snížení na 4:2. Soupeř nám ale vzápětí zase odskočil na třígólový rozdíl. Ve 33. minutě se podruhé v zápase prosadil Svoby, tentokrát z bezprostřední blízkosti hlavou. V poslední minutě jsme pak znovu nastřelili tyč, gól jsme už dát nedokázali.

Musíme se zlepšit a věříme, že body přivezeme už příští sobotu z Kunratic.