3. turnaj - neděle 21.02.10

21.02.2010 00:00

Poslední halový turnaj v této sestavě (spousta kluků nám o prázdninách uteče do mladších žáků) jsme začali docela rozpačitě, v prvním zápase jsme až v závěru otočili výsledek a Průhonice porazili 2:1. V dalším zápase jsme byli vyrovnaným soupeřem družstva Lukavce, ale po dvou chybách v obraně nás soupeř potrestal. V posledním zápase ve skupině nám stačila remíza na postup do semifinále.
V tom jsme se výrazně zlepšili a po výborném výkonu přehráli dosud neporažený celek Načeradce gólem Michala Famfulíka 1:0. Do finále jsme proti Lukavci nastupovali s pocitem, že můžeme jedině překvapit. Začali jsme skvěle a vedli jsme 2:0, v závěru poločasu soupeř z přímého kopu snížil. Ve druhé půli nám již docházeli síly, ještě 3 minuty před koncem jsme vedli a měli na dosah vysněné zlaté medaily. Bohužel v úplném závěru soupeř dvěma góly zápas otočil a naše poslední střela těsně minula branku soupeře, který byl přece jen o malinkou lepším týmem.
Druhé místo v turnaji, kterého se zúčastnilo 8 týmů je skvělé, poslední dva zápasy kluci odehráli výborně. Díky všem rodičům za výborné povzbuzování - zejména ve finále jsme si užívali domácí prostředí.

Umístění:
2. místo, prohra až ve finále

Soupiska:
Radina, Kutzendörfer, Šmákal, Rut, Famfulík, Horák, Svoboda, Půta, Maiello

Zápasy:
- Průhonice 2:1 (2x Famfulík)
- Lukavec 0:2
- Radošovice 0:0
- semifinále: Načeradec 1:0 (Famfulík)
- finále: Lukavec 2:3 (2x Famfulík)

Střelci:
1. Famfulík - 5 gólů