4. kolo: Březiněves - Klánovice 3:5

26.09.2011 09:43

Góly: 3x Chaloupka, Mirovský, Chvojka

Desítky se po několika smolných prohrách představili v sobotu odpoledne proti Březiněvsi. Zápas začali naši hoši aktivně a soupeře se vůbec nezalekli. Velmi dobrý výkon předváděl po celou dobu kapitán mužstva Tobiáš. Fotbal to byl po celou dobu otevřený a šance se pravidelně střídali na obou stranách. Několikrát dokonce zazvonila branková konstrukce. Nicméně náš tým byl celý zápas o něco lepší než soupeř, jehož cholerický trenér častoval své svěřence po každé zkažené přihrávce tak vulgárními výrazy, že je zde radši ani nebudu všechny vypisovat. To naši byli psychicky velmi odolní a nesrazili je ani trochu nešťastné branky, které inkasovali z přímých kopů soupeře. Dobrý výkon všech hráčů bez výjimky korunoval krásný výsledek 5:3 a první body do tabulky o které se svými goly postarali třikrát Tobiáš, jednou Tomáš Mirovský a jednou Jára Chvojka.

Na závěr bych jen chtěl citovat fanynku z Březiněvse,která po skončení utkání pronesla: „ No jo no, asi měli holt lepšího trenéra...“

Matěj Nejedlý