4. kolo: Hrdlořezy - Klánovice "B" 1:3

02.10.2012 21:04

branky: T.Žatečka 2x, M.Lorenc

Opět v neděli odpoledne a opět na venkovním hřišti odehrálo svůj zápas klánovické béčko. Na plochu vběhla tato sestava: Malý – Třešňák, M.Kubíček, Prošek, T.Kubíček – T.Žatečka, T.Lorenc(Svoboda), Fuchs, M.Žatečka – Záruba(Nejedlý), M.Lorenc.

Začátek utkání nás nezastihl zrovna v ofenzivní náladě. Domácí hráči ovládali střed pole a jen jejich slabá předfinální fáze a střelecká impotence jim nedovolily vstřelit vedoucí branku. Postupem času jsme se již osmělili, začali se více tlačit do pokutového území soupeře a výsledkem byla branka letos velmi produktivního středopolaře Tomáše Žatečky. Utkání pohledem nezaujatého diváka jistě vyrovnané posunul zcela jiným (a pro nás pozitivním) směrem skvěle provedený přímý kop Michala Lorence, který ještě v první půlce zápasu dostal Klánovice do komfortního dvoubrankového vedení.

Domácí, jež jejich trenér jistojistě o poločase nechválil, ba naopak, vtrhli do druhé půle jako uragán a dělali naší jindy velmi kompaktní obraně veliké problémy. Naštěstí máme vzadu jistotu v podobě našeho hrajícího managera Davida Malého. To už je větší pravděpodobnost, že si Marek Fuchs najde přítelkyni, než že náš David udělá nedejbože chybu v rozehrávce... V závěru zápasu jsme měli mnoho možností jak si vítězství pojistit, ale ani přes nepochybnou kvalitu střídajících hráčů se nám to dlouhou dobu nedařilo. Až opět výborný T.Žatečka rozhodl po brejkové akci o konečném výsledku 1:3 pro béčko.

Vezeme si tedy domů další tři body a můžeme se pořád slunit na prvním místě tabulky! Na místě je zmínit vynikající práci trenéra Poláka, bez něhož bychom určitě takhle vysoko nebyli. Dík patří také věrné hrstce fanoušků, co nás přijeli opětovně podporovat i na venkovní hřiště. Závěrem vás všechny srdečně zvu na následující zápas, který hrajeme na domácím hřišti v sobotu od 16:00 s Pragou. Fotbalu zdar!

Matěj Nejedlý