4. kolo: King - Klánovice 7:3 (4:0)

28.09.2010 17:04

Góly: Fuchs(pen.),Vašíček,Loužecký

V sobotu dopoledne se dorost utkal s Kingem v Běchovicích. King dosud ztratil body jen jednou remízou se Zbraslaví. My jsme chtěli do zápasu jít aktivně, ale opětovné problémy se sestavou a netrénovaností našich některých hráčů se projevily. K utkání jsem musel nominovat čtyři st. žáky, z nichž hned tři se zapojili do hry a dokonce Honza Marek (nar.12/96) hrál v základu za starší dorost. Hrůza!!!
Zápas jsme si prohráli v první půli, kdy jsme díky naprosté absenci zodpovědnosti a chtění dostali čtyři góly. V přestávce byla v kabině MALÁ bouřka. Klukům jsem musel vysvětlit, že hrát se musí na hranici obětavosti a vyčerpání. Řekli jsme si jak půjdeme do druhého poločasu a provedli jsme nějaké změny v sestavě. Výsledkem bylo snížení stavu na 4:2 během několika minut. Hráli jsme velmi slušně, jenže rozhodčí tohoto zápasu chtěl mít zřejmě navrch a tak jsme inkasovali na 5:2 ze dvou metrového ofsajdu, který byl signalizován a jasně byl. Potom už šlo těžko něco dělat, ale i tak jsme se snažili hrát dopředu a dát další góly. Vzadu to bylo otevřené a rychlější soupeř trestal. Konečný stav 7:3 je krutý, ale aspoň jsme dokázali, že když se chce, tak to jde.