4. kolo: Klánovice - Meteor 0:4 (0:0)

28.09.2010 16:50

Čtvrtý soutěžní zápas jsme rozehráli výborně, už v 1. minutě najížděl Kuba Svoboda zleva na brankáře, ale přestřelil. Ve 13. minutě pak zdálky napřáhl Filip Hruška a míč se bohužel jenom odrazil od břevna. V 18. minutě si tito dva hráči krásně nahráli, ale gól z toho zase nebyl. A poslední šanci první půle měl z přímého kopu Filip, ale branku opět jen přestřelil.
Ve druhé půli jsme nejprve ve 30. minutě opět z přímého kopu ohrozili brankáře Meteoru, ve 35. minutě jsme museli střídat zraněného Tobiáše Chaloupku a soupeř toho okamžitě využil - ve 36. po závaru a ve 37. minutě po střele z dálky se dostal do vedení 0:2. Pak už jsme se sesypali a dostali další dva góly. Naopak ohromná šance Pavla Půty po přihrávce Kuby z předposlední minuty zůstala navyužita.
Škoda, 36 minut jsme drželi se silnějším soupeřem minimálně krok, výborné výkony podali především v první půly Filip a Tobiáš.