4. kolo: Kunratice - Klánovice 0:4 (0:1)

24.09.2011 17:00

Góly: Svoboda, Famfulík, Rut, Horák

4. kolo jsme odehráli na hřišti Kunratic, odkud jsme si minule přinesli nepříjmené zážitky. Poprvé v sezóně jsme byli v kompletní sestavě a tak jsme věřili, že budeme na hřišti domácích tentokrát bodovat. Ve 13. minutě vyslal Svoby do úniku Kristoše a ten orazítkoval tyč. V 18. minutě pak z dálky napřáhl Šmaky a balón se od tyčky odrazil podruhé. Naštěstí přišel ve 29. minutě konešně gól - Svoby si obhodil obránce, utekl a přesně zavěsil - 1:0.

Druhou půli jsme začali náporem, ale střelecky jsme se nemohli prosadit. Postupně svoje šance spálil Kristoš, Martin Horák, Michal a dvakrát taky Šmaky. Poté se soupeř oklepal a měl i on několik náznaků šancí. Naštestí byl ve 24. minutě u vápna faulován Svoba a Michal Famfulík trefil podél zdi parádně - bylo to 2:0. Ve 28. minutě se konečně trefil taky Kristoš a zvýšil na 3:0. Nejkrásnější gól jsme si nechali na poslední minutu, kdy si Martin Horák přehodil balón z levačky na pravou a trefil se pod víko - 4:0.

Kluci dnes odehráli dobrý zápas, poprvé jsme z venku přivezli body a už se těšíme na příští sobotu, kdy hrajeme doma s Bílou Horou.