4. kolo: Praga - Klánovice 1:4 (1:2)

30.09.2012 16:06

Góly: Bílý, Šmákal, Kouřil, Svoboda

Čtvrtý zápas jsme odehráli za krásného počasí na hřišti mužstva Praga. Museli jsme se obejít bez obou "žižkovských" hráčů, kteří si jeli zahrát do Liberce. Od začátku jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a po několika nevyužitých gólovkách se konečně v 10. minutě trefil Pepa Bílý po přihrávce Šmakyho. Potom se hra postupně vyrovnala a několikrát se vyznamenal také náš brankář Kuba Radina. Před koncem půle pak Svoby posunul Šmakymu a ve 33. minutě jsme zvýšila na 2:0. Tak také skončila půle.

Kluky jsme v kabině nabádali, aby vlétli do druhé půle naplno a povedlo se. Martin nejprve trefil tyč a po následném rohu ve 38. minutě parádně hlavou zavěsil na 3:0. O pět minut jsme poněkud propadli v obrané činnosti a soupeř nás potrestal a snížil na 3:1. Poslední gól zařídil v 50. minutě po parádní přihrávce Kristoše Svoby a uzavřel tak na konečných 4:1.

Dobrý výkon, už jsou vidět některé pozitivní posuny z tréninků, tentokrát i příkladná bojovnost a tak věříme, že jsme započali sňůru, která skončí až na konci listopadu. Příští sobotu hrajeme doma s Dolními Počernicemi a chceme opět tři body!!!