4. kolo: REAL - Klánovice 5:7

25.09.2011 14:59

Góly: 7x Houžvička

A máme za sebou další výhru...Tentokrát si fotbalisté MINI 8 připsali na konto další tři body a to díky vítězství nad družstvem REALU, které nás přivítalo až na druhém konci Prahy ve Stodůlkách. Nejlepší byla první třetina, kterou jsme jasně vyhráli 5:1. Asi nejhezčí akce byla hned v úvodu, kdy po rohu Nejedlého nádherně hlavičkoval kdo jiný, než Houžvička:-), který se svými 7 góly dnes výrazně družstvu pomohl.

Druhá třetina byla naopak herně nejslabší, hráči „usnuli na vavřínech“ a soupeř nás nemilosrdně začal tlačit. Také skóre této třetiny -  3:1 pro soupeře -tomu napovídá. Ve třetí třetině jsme se jen snažili udržet si náskok a to se nám nakonec podařilo, ale dle slov trenéra: „Hrát ještě chvíli, tak vás přerazím vejpůl...“ bylo naše vítězství těžko vydobyté.

Pochvalu zaslouží  již zmiňovaný Houžvička a určitě náš brankář Pepa Špitálský, který vychytal řadu přímých kopů. Sportu zdar a dalšímu vítězství zvlášť!! A.N.