5. kolo: Klánovice "B" - Praga "B" 5:1

10.10.2012 14:18

branky: M.Lorenc 2x, M.Fuchs 2x, M.Žatečka

V poměrně povětrném sobotním odpoledni naskočila na perfektně připravený klánovický trávník tato sestavička: Kolátor – Třešňák, M.Kubíček, Prošek, T. Kubíček – T.Žatečka, T.Lorenc, M.Fuchs, M.Žatečka(Svoboda) – Záruba(Nejedlý), M.Lorenc.
První s druhým. Šlágr kola. Pražské El Clasico. Mohli jste si tomu zápasu říkat jak chtěli, ale musíte uznat, že šlo o hodně. Naštěstí jsme důležitosti zápasu nezalekli a na soupeře hned od začátku jak se patří vlétli. Kombinace střídala kombinaci, šance střídala šanci. Někteří diváci se dokonce ptali, jestli nejsme béčko Barcelony. My jsme jim odpověděli góly. Nejdříve se trefil nejmladší hráč na place, nechvalně známý lovec mladých dívek Michal Lorenc. Následoval ho po oku lahodící akci zakončující Martin Žatečka. Na vynikající první polovině kazí dojem pouze inkasovaný gól po zaváhání jinak skvěle chytajícího nového golmana, na jehož kousky se, jak všichni doufáme, budeme dívat déle než jedno utkání, jak tomu bylo doposud se všemi brankáři našeho týmu.
Druhý poločas se nesl již v odpočinkovém tempu a bylo vidět, že ani jeden tým se nebude chtít unavit do další fáze podzimní sezony. V exhibičním duchu jsme přidali ještě další tři branky, konkrétně se znovu trefil znovuzrozený střelec M.Lorenc a své první dvě trefy oslavil také náš středopolař Marek Fuchs. Nic světově důležitého se už v utkání neodehrálo a béčko tak potvrdilo první místo v tabulce a výbornou formu z úvodu sezony.
Jestli to takhle bude pokračovat dál, myslím, že se máte ještě na co těšit!
 S pozdravem Matěj Nejedlý