5. kolo: Klánovice - Bílá Hora 5:3 (3:3)

01.10.2011 15:22

Góly: 2x Svoboda, Horák, Šmákal, Rut

K 5. zápasu jsme nastoupili doma proti týmu Bílé Hory, které mělo stejný počet bodů jako my a v posledním zápase dokázalo porazit silné Střešovice. Utkání začalo výborně, když už ve 2. minutě po krásné přihrávce od Davida prostřelil Svoby brankáře a vedli jsme 1:0. V 8. minutě pak Svoby sklepl míč na volného Martina Horáka a bylo to 2:0. V 18. minutě soupeř z rychlého brejku snížil na 2:1. Ve 21. minutě Svoby zabojoval a zdánlivě ztracený míč poslal po zemi do sítě - 3:1. Potom měl ohromnou šanci Matěj Šmákal, ale z blízkosti nedal. Trest přišel okamžitě - špatně jsme pokryli přímý kop a tečovaným míčem soupeř snížil na 3:2. A bylo ještě hůře, když o 3 minuty později soupeř dokonce vyrovnal. V kabině byla bouřka, protože jsme nedali několik jasných šancí a naopak soupeř z minima vytěžil tři branky.

Ve druhé půli se konečně prosadil Šmaky, když ze vzduchu zklepl balón a opět jsme vedli - 4:3. Potom nám rozhodčí upřel jasnou penalta (a po konci zápasu se nám férově omluvil) po tvrdém faulu na Kristoše. V té chvíli hrál náš soupeř až příliš tvrdě a postupně jsme museli ošetřovat i další hráče. Uklidnění přinesl ve 27. minutě Kristoš, když po centru zvýšil na konečných 5:3.

Fotbal dneska bolel, ale kluci ve druhé půli zabojovali a získali jsme velmi cenné vítězství. Taky jsme si v šatně parádně zakřičeli:)