5. kolo: Klánovice - Vinoř 9:2

03.10.2011 19:17

Góly: 3x Mirovský, 2x Royston, 2x Tříska, 1x Šmerda, 1x Chaloupka

Tento zápas jsme nastoupili proti Vinoři, která je v tabulce poslední. I přesto jsme se první třetinu museli bát o výsledek, jelikož jsme si vytvořili nespočet gólových šancí, ze kterých se nám podařilo vsítit pouze jednou. Avšak naše dravost po tom dát pojišťovací gól se nám vymstila, protože naši obránci vybíhali hodně na soupeřovu polovinu, stáli od sebe daleko a protihráč mezi nimi v klidu proběhl a rázem byl stav 1:1.

Do druhé třetiny jsme nastoupili s tím, že hru zklidníme a více podržíme míč. To kluci splnili výborně a začali hrát krásný fotbal s velikým množstvím krátkých přihrávek, ze kterých jsme dokázali dát 3 góly. A opět, jako každý zápas, jsme jeden dostali z přímého kopu, na který bohužel náš brankař nedosáhl.

V poslední třetině jsme měli náskok 2 gólů a tak už jsme se mohli v klidu radovat z pohledné hry, ve které naši svěřenci pokračovali a konečně jsme využili nabídnutých šancí. Konečný výsledek 9:2.

Kluky bych chtěl pochválit především za to, že hráli krásný fotbal po zemi, což se nám v předešlých zápasech moc nedařilo.