6. kolo: Klánovice - Chuchle 0:3 (0:2)

26.09.2011 16:38

Poslední zářijovou neděli jsme na domácím hřišti přivítali vedoucí tým soutěže Čechoslovan Chuchle, který navíc vévodil tabulce všech pražských týmů v počtu vstřelených branek.

Do zápasu jsme vstoupili dobře a v prvních deseti minutách jsme si vypracovali i několik slibných šancí, ale jak je naším špatným zvykem, zůstaly bohužel nevyužity. Pokud náš tým někde tlačí bota, pak je to právě neproměňování brankových příležitostí, za prvních šest zápasů jsme totiž nebyly schopni vstřelit gól ze hry. To co se nepovedlo nám, dokázal dobře hrající soupeř. Uvnitř vápna jsme dovolili útočníkovi hostí zpracovat balón a přestože si z jeho první střelou brankář Vendel poradil, na dorážku už byl krátký. 0:1. Po gólu už tempo hry diktoval soupeř, přesto se nám občas vydařil nějaký ten brejk, který jsme však nikdy nedokázali přesně zakončit. Ještě v průběhu prvního poločasu přišla druhá rána a to ze situace velmi podobné první brance. Nedůslednost v obraně umí Chuchle tvrdě potrestat, o čemž jsme se přesvědčili na vlastní kůži. První střelu sice Vendel výborně vyrazil, ale dobíhající hráč soupeře pohodlně zvýšil na 0:2 a za tohoto stavu jsme i odešli do kabin.

Obraz hry se ve druhé půli příliš nezměnil. Chuchle byla i nadále aktivnější, ovšem náhodný pozorovatel by určitě nepoznal, že je to souboj dvou týmu z rozdílných konců tabulky. Pokud by Váňa navíc proměnil jasnou gólovku po nádherné přihrávce Standy Škvora, byl by to ještě zajímavý zbytek zápasu, místo toho jsme ale přibližně patnáct minut před koncem inkasovali potřetí my. Souboj stopera Rendy s útočníkem hostujícího týmu posoudil rozhodčí jako penaltový a i když si Vendel na míč sáhl, gólu zabránit nedokázal. 0:3. Závěrečná čtvrthodinka se dohrávala v poklidném tempu, soupeř se nikam netlačil, ale zároveň nás do vážnějších příležitostí nepustil. Přestože naše hra ani tentokrát nebyla špatná, opět se nám nepodařilo přidat další body a po šesti odehraných kolech zůstáváme poslední.