6. kolo: Klánovice - Třeboradice 7:9

14.10.2012 19:00

Góly: Mirovský 6, Šmerdy 1

V pátek 12.10.2012 jsme se probudili do mlhavého dne, postupně se však obloha vyčistila a my se těšili na odpolední zápas. Počasí na podzim je však vrtkavé a tak další kolo proti mužstvu Třeboradic bylo odehráno za deštivého počasí, proto i tato reportáž bude trošičku zmoklá..

Úvodní třetina pro nás vypadala  velmi špatně. I když se hráč Mirovský hned v úvodu dostal ke střele na bránu, brankáře neprostřelil. Zato soupeři si nenechali líbit naše ataky na bránu, ale na rozdíl od nás vsítili hned dva góly brzy po sobě. Klánovičtí se však umí bránit  a velmi brzy odpověděli  také dvěma góly( oba Mirovský po přihrávce Šmerdy-dalšího vynikajícího střelce). Soupeř pak stačil ještě před koncem první třetiny dát další  gól a kluci odcházeli do kabin s jednobodovou ztrátou.

Opravdu netuším, co řekli  trenéři Mára a Čenda klukům , ale druhá třetina byla o sto procent lepší. Déšť sice ztížil terén, často někdo uklouzl, ale napětí naopak stoupalo a tribuny doslova nadskakovaly úžasem. Mohli jsme obdivovat již zmiňovaného Mirovského, který v této třetině zazářil a přidal čtyři góly do soupeřovy branky. Určitě nesmím opomenout brankářovu práci-Pepovy výskoky a skoky do stran vyvolaly téměř mexickou vlnu...Pochvalu si zaslouží i obránce Vaněk a Zdražil, kteří čistou prací zachránili nejeden gól. Druhou třetinu , kde soupeř dal ještě dva góly, ještě pojistil nádherný gól Šmerdy a my odcházeli s dvougólovým vedením pod střechu.

Třetí třetina již byla poněkud slabší, kluci byli malinko namoklí a i když hráli pěkně, soupeř jim malinko unikl. I když jsme měli spoustu šancí a viděli jsme nádherné akce- Beránek David nám předvedl fotbalového virtuosa v podobě krásných kliček, Pepa Špitálský několikrát zasáhl a ochránil naši svatyni- soupeřovu nátlaku, který pak velmi rychle po sobě vsítil čtyři góly , jsme už nestačili, a tak jsme bohužel prohráli 7:9. Fotbal to byl ale krásný a narozdíl od naší reprezentace se na něj dalo koukat...:-) Sportu zdar! A.N.