6. kolo: Klánovice - Vršovice 1:0 (0:0)

10.10.2010 17:14

Góly: Svoboda

Šestý zápas jsme odehráli za krásného podzimního počasí proti Vršovicím. Opět proti nám hráli všichni hráči ročníku 2000 a někteří byli o hlavu větší než naši kluci. Zápas začal tradičně, během prvních deseti minut se na branku dvakrát řítil úplně sám Kuba Svoboda, jednou Dan Beránek, ale góla jsme z toho nedali. Soupeř měl také několik výborných šancí, ale skvěle zachytal Filip Hruška.

O přestávce jsme kluky ještě více nažhavili, cítili jsme, že body by tentokrát konečně mohli zůstat doma. Ve 35. minutě to přišlo, Kuba Svoboda sebral balón, utekl oběma obráncům a tentokrát konečně parádně zavěsil pod šibenici - 1:0. Pak přišli chvíle soupeře, jednou nás zachránilo břevno, několikrát vynikající Filip v bráně, či všichni naši obránci.

Závěrečný hvizd přinesl obrovskou radost, kluci udělali děkovačku divkákům a dostali za odměnu párek v rohlíku... Skvělý výkon a výborná parta - to byli hlavní atributy historické první výhry v 1. třídě!!! Jmenovitě si pochvali zaslouží tentokrát toto trio hráčů: skvělý brankář Filip, výborně hrající stoper Tobiáš Chaloupka a rychlík Kuba Svoboda.

Děkujeme také panu prezidentovi Honzovi Markovi, který nám svou návštěvou přinesl štěstí...