6. kolo: Kolovraty - Klánovice 2:7 (1:2)

14.10.2012 19:02

Góly: 4x Bílý, 2x Šmákal, Hochmaul

Na zápas v té době aktuálně druhého týmu se čtvrtým jsme se celý týden těšili a kluky jsme na něj pečlivě připravovali. Měli jsme také radost, že se mohlo utkání odehrát na trávě místo původně avizované umělky. Prvních 15 minut se nám ale vůbec nepovedlo a soupeř nás jednoznačně přehrával. Po přísně odpískaním přímém kopu nás nejprve zachránila tyč, ale dorážka v 11. minutě už byla gólová a prohrávali jsme 0:1. Do té doby nás několikrát podržel Kuba Radina a tak byl výsledek ještě lichotivý. V 17. minutě zahrával přímý kop Pepa Bílý a trefil tyč, o 2 minuty později se už ze stejné situace trefil parádně pod víko a bylo to 1:1. V té době jsme ale už postupně přebírali iniciativu a odměna se dostavila: další přímák, lehká hlavička Davida Hochmaula a vedli jsme 2:1. O půli dostali kluci nejprve pořádný kouř za prvních 15 minut, pak jsme je ale motivovali k tomu, že dneska můžeme získat velmi cenné body.

Hned ve druhé minutě utekl opět Pepa a trefil tyčku. Ve 3. minutě pak následovala krásná kombinace Svoby - Kristoš - Pepa a výsledkem bylo zvýšení na 3:1. Soupeř se ale nevzdával a po jedné z mála chyb v obraně ve druhé půli korigoval na 3:2. Rozhodující fáze přišla mezi 10. a 15. minutou, kdy nejprve utekl opět Peta a následně po přesné přihrávce zvyšoval Šmaky už na 5:2. Posledních 15 minut zápasu jsme si už opravdu užili a výsledkem byl další gól Šmakyho, když mu soupeř luxusně hlavičkou nahrál na nohu - 6:2. A poslední paráda dnes bezkonkurenčího hráče na hřišti - Pepa Bílý, jeho padáček a konečné skóre 7:2.

Závěrem je ale nutné ocenit soupeře - prohra o pět gólů je pro něj až příliš krutá, bylo to zatím nejfotbalovější mužstvo, se kterým jsme se utkali a my dnes měli prostě Pepu:) Skvělé výkony - a hlavně velký charakter - ve druhé půli potvrdila celá sestava včetne lavičky. Pojďme si je připomenout: Kuba Radina, Goran, David Duong, Kouřa, Míša, Seba, David Hochmaul, Tonda, Šmaky, Pepa, Kristoš, Svoby, Martin Horák i Vojta Hašpl. Nemějme však hlavy nahoře, čeká nás ještě spousta dalších zápasů a musíme na ně jít se sebevědomím, ale také pokorou. Hned příští sobotu od 9 hodin s Libuší...

Děkujeme také všem rodičům, kteří přijeli v hojném počtu a udělali nám krásné domácí prostředí:) Aktuálně jsme na 2. místě soutěže!!!