7. kolo: Klánovice B - Hrdlořezy 3:2 (2:1)

20.10.2011 09:29

Góly: Žatečka Martin, Žatečka Tomáš, Svoboda Jakub

V chladném sobotním počasí se klánovické béčko představilo v následující sestavě: Beránek – Třešňák, T. Žatečka, Prošek, Líba – Svoboda, M. Žatečka, Dino(Vodička), Nejedlý – M. Fuchs st. (Škvor), Záruba.

Před zápasem jsme měli velké problémy se sestavou. Velký dík proto patří klukům z A-týmu, kteří nám pomohli a zalepili tak díry v sestavě. První půli jsme začali lépe než soupeř a vypracovali jsme si několik gólovek. Jak už to tak ale v naší třídě bývá, do vedení šli samozřejmě hosté. Penaltu, která by se dala označit jako sporná, náš skvělý brankář Beránek napoprvé vyrazil, ale na následnou dorážku už neměl sebemenší nárok. Naštěstí pro nás, hned po několika desítkách sekund podcenil protivníkův golman přímý kop Martina Žatečky a bylo vyrovnáno. Vyrovnávací gól nás nakopl a hnali jsme se mohutně do útoku. Za naší ofensivní aktivitu jsme také byli odměněni další brankou, konkrétně po pěkné hlavičce mladšího z bratrů Žatečků, tedy Tomáše. Do šaten se šlo za stavu 2:1.

Ve druhé půli se přitvrdilo a na hře to bylo znát. Utkání se rozkouskovalo a na obou stranách se kopalo množství standartních situací. Gól však padl ze hry. Svým typickým způsobem se trefil Jakub Svoboda. Pro ty, kteří se tolik nevyznají: Náš pravý záložník s nezvyklým číslem 32 se kousek před šestnáctkou opřel do míče, který brankáři hostí proklouzl někde mezi levou rukou a rozkrokem. Po této brance jsme si všichni mysleli, že už je vymalováno. Soupeř může děkovat jen našemu neumění, že jsme mu dovolili lacině snížit a zbytečně udělali ze zápasu drama. Nutno dodat, že drama se šťastným koncem pro Klánovice. Vyrovnané utkání ukončil sudí za konečného stavu 3:2 pro nás.

Béčko se tak mohlo radovat z dalších tří bodů do tabulky a také z notně zlepšeného výkonu, oproti předchozímu duelu ve Vršovicích. Máme před sebou už jen poslední dvě podzimní kola, tak doufám, že si je nenecháte ujít a přijedete nás podpořit již tuhle neděli do Dolních Počernic.