7. kolo: Klánovice - Bohnice 4:0 (2:0)

15.10.2011 19:17

Góly: 2x Svoboda, Kutzendorfer, Šmákal

V mrazivém počasí jsme odehráli další soutěžní zápas. Celá polovina hřiště byla pokryta jinovatkou a i naši kluci byli v úvodu poněkud "zamrzlí"... Hned v 1. minutě šel sám na brankáře Svoby, ale trestuhodně nedal. Naštěstí se po krásné přihrávce Tondy Bareše dokázal ve 12. minutě prosadit Matěj Šmákal a vedli jsme 1:0. Potom se dlouhé minuty fotbal někam vytratil a hrála se zimní kopaná, na kterou se nedalo koukat. Naštěstí se - opět po skvělé přihrávce Tondy - parádně trefil z dálky Honza Kutzendorfer a na horký čaj jsme tak šli za stavu 2:0.

Druhá půle už byla z naší strany o poznání lepší. Ve 49. minutě utekl Michal Famfulík, brankář jeho střelu vyrazil a Svoby doklepl - 3:0. O dvě minuty později pak Mišák krásně vysunul Svobyho a ten se tenokrát nemýlil a uzavřel na konečných 4:0. Zápas hodnotíme pozitivně, všichni kluci si zahráli a první mistrák "ochutnal" i Petr Charvát.

A příští sobotu v 9,00 v Řepích!!!