7. kolo: Klánovice - Třeboradice 1:4

15.10.2011 19:15

Gól: Tříska

Hned od prvního hvizdu rozhodčího jsme nasadili vysoké tempo a soupeře jsme nepustili na naší půlku. Bohužel jsme se málo pokoušeli o střelu a když už nějaká byla, tak jí výborně chytil soupeřův brankař. Ke konci první třetiny jsme dostali dva góly a kluci znatelně polevili v tempu.

Ve druhé třetině jsme měli šance, ale nebylo jich zdaleka tolik, jako ve třetině první. Oproti tomu soupeř začal hrát po zemi a vytvořil si dobré šance, které jsme, až na jednu ze které jsme dostali gól, dokázali odvrátit.

Do poslední třetiny jsme šli s tím, že dáme rychle gól a s výsledkem se pokusíme ještě něco udělat. To se nám nepodařilo a naopak jsme branku dostali. Ke konci už se nám výsledek podařilo pouze zkorigovat na výsledných 4:1.