7. kolo: Satalice - Klánovice 9:6

21.10.2012 17:45

Góly: Šmerda 2, Nejedlý Kuba 2, Mirovský 1, Houžvička 1

Mlhavá reportáž

Tentokrát jsme na počasí , jak název  napovídá , mnoho štěstí neměli a to se také projevilo i na hře. Satalice coby domácí měly herně o trochu více navrch a porazily nás k naší smůle 9:6 ,  i když gólů jsme vstřelili více...:-) Více v následující reportáži.

První třetina byla pro kluky trošku překvapivá a soupeři nás rychlými útoky brzy zatlačili ke zdi a hned v úvodu jsme po chybě obrany inkasovali gól. Naši se však vzbudili a snažili se rychle odpovědět a tak po neproměněné krásné střele Mirovského výborně a pohotově dorazil Šmerda a dal vyrovnávací gól. Satalice však brzy ukázaly, že jsou na domácí půdě ve výhodě a z krásného rohu, který bohužel nezvládla naše obrana , se naším vlastním gólem opět ujaly vedení. Další  dva góly Satalic následovaly velmi rychle za sebou a kluci na chvíli ztratili chuť bojovat. Naštěstí se krásně uvolnil Houžvička a nádhernou střelou snížil vedení soupeře na 4:2.

Druhá třetina byla o hodně lepší,  zastupující trenér  Michal Fuchs to s dětmi doopravdy umí a o přestávce hráčům slíbil cucavé bonbóny:-) . Ihned v úvodu se uplatnila hlava Kuby Nejedlého a ten svým gólem opět posunul skóre o jednu příčku. Kluci místy předváděli velmi pěknou spolupráci a tak nebyl překvapením ani vyrovnávací gól Toma Mirovského, který všechny udivoval výbornou

poziční hrou . Bohužel Satalice velmi brzy odpověděly a následovaly znovu dva góly po sobě-opět do naší brány. Ke konci druhé třetiny jsme  snížili o jeden gól, kdy po krásné akci vykličkoval Zdražil a poslal míč Nejedlému, který zakončil  střelou do vinglu soupeřovy branky.

Poslední třetina začala gólem Šmerdy, naši opětovně vyrovnali. Náš brankář Pepa Špitálský měl spousty práce a hodně střel právě v poslední třetině vyrazil a vychytal. Bohužel-štěstí bylo tentokrát na straně soupeře a inkasovali jsme asi nejkrásnější gól zápasu z rohového kopu- vlastňáka Kuby N.

Ten po chvíli sice chybu odčinil v obraně, ale Satalice stále bojovaly a přidaly další gól.

Ani nádherná střela Menšíka či pěkné obranné zákroky Vaňka nestačily na výhru nebo alespoň remízu.

Do třetice všeho …..jsme si dali dalšího vlastence,tentokrát z přímého kopu soupeře.

Určitě nesmím opomenout práci celého týmu- nováčci Borka a Deutsch jsou jistě velkou posilou a naše jediná představitelka něžného pohlaví Markéta Kubíčková statečně bojuje pod vlajkou klánovického týmu.

Nevěšme hlavu- ještě nás čekají dvě kola a přejeme klukům hodně sil do dalších soubojů!