7. kolo: Zbraslav B - Klánovice 7:0

04.10.2011 20:27

Jestliže jsme si po všech předchozích zápasech říkali, že podstatnou roli hrálo štěstí, tak to samé platilo i o utkání se Zbraslaví. Tentokrát ale s trochou nadsázky můžeme říct, že stálo na naší straně. Soupeř byl od úvodu aktivnější a my naopak v prvních deseti minutách hodně zaspali. Než jsme se stačili pořádně rozkoukat, prohrávali jsme 3:0 a prakticky bylo po zápase.

V závěru prvního poločasu jsme sice přebrali iniciativu a soupeře ve středu hřiště začali přehrávat, ale k velkým šancím to bohužel nevedlo. Další ranou do již tak dost zdecimované sestavy bylo zranění Rendy, který si v jednom ze soubojů natáhl sval a o přestávce musel vystřídat.

Druhá půle začala stejně jako ta první, Zbraslav nám vcelku pohodlně nasázela rychlé tři góly, ale na rozdíl od první části hry mohli přidat ještě další. To se jim naštěstí podařilo až v závěru utkání a stanovili tak konečný výsledek na 7:0.