8. kolo: Klánovice - Aritma B 0:4 (0:2)

10.10.2011 16:32

V dalším soutěžním kole jsme na domácím hřišti přivítali Aritmu B, která do té doby figurovala na sedmém místě tabulky. Před námi byl úkol pouze jediný a sice konečně zvítězit a připsat si první tři body. Do sestavy se po dlouhé době vrátil Venca Zajíček a Dlába, kteří vinou zdravotních problémů (Dlába – noha, Venca - hlava) vynechali v podstatě celý úvod sezóny.

Úvod zápasu nabídl útočný fotbal a pokud by to po prvních patnácti minutách bylo 3:3, nikdo ze sedmi přítomných diváků by se nemohl divit. My jsme za nulu již tradičně děkovali brankáři Vendelovi a soupeř z Aritmy zcela překvapivě našim „střelcům“.

Zlomový okamžik celého utkání přišel po půl hodině hry, kdy Vendel po nešťastném souboji s útočníkem soupeře dostal ránu do hlavy a ze hřiště ho musela odvézt sanitka. Podle posledních zpráv agentury ČTK neutrpěl naštěstí žádnou frakturu a ze zápasu si tak odnesl „pouze“ otřes mozku.

Do brány se místo něj postavil Vóďa, který ale zdaleka nebyl adekvátní náhradou a hned po první střele mezi tyče lovil míč ze sítě. Ještě do poločasu přidali navíc hráči Aritmy druhý gól a do kabin se šlo za stavu 0:2.

Ve druhé půli byla hra vyrovnaná, ovšem branky opět dával jen hostující tým. Nejprve lehká střela proklouzla za záda bezmocného Vódi a o pár minut později ještě soupeř z přímého kopu pečetil na konečných 0:4.